Kelionė dviračiais miesto gatvėmis bei dviračių takais ?>

Kelionė dviračiais miesto gatvėmis bei dviračių takais

Jonavos sveikatingumo klubo „Spindulys“ nariai kiekvienais metais gegužės pabaigoje važiuoja į Palangą, kur lanko įvairius sveikatinimo bei kultūrinius renginius, maudosi jūroje. Šiemet nusprendėme bendraminčių būryje (22 suaugusieji ir 3 vaikai) skirti laiko saugaus eismo temai, kadangi esame projekto „Eismo saugumas bendruomenėse“ dalyviai.

2016 m. gegužės 28 d. susirinkome aptarti reikalavimus dviračių vairuotojams: kaip saugiai judėti dviračių takais, kirsti kelius, netrukdyti kitiems eismo dalyviams. Projekto partnerė Natalija priminė kada dviratininkui privalu dėvėti ryškiaspalvę liemenę, šviesų ir atšvaitų svarba ant dviračių šviesiu ir tamsiu paros laiku, pėsčiųjų ir dviratininkų matomumas kelyje, eismo dalyvių neskubėjimas, atsargumas ir pareigingumas. Po aptarimo visi sprendėme kryžiažodį saugaus eismo tema.

Žinioms įtvirtinti reikia praktikos, tad nieko nelaukę sėdome ant dviračių. Saugus pasivažinėjimas miesto gatvėmis, dviračių takais gražios gamtos apsuptyje buvo vienas malonumas ir palaima. Džiugu, kad buvome atsargūs ir dėmesingi ir netapome trukdžiu kitiems eismo dalyviams.

Po renginio visi dalyviai apdovanoti atšvaitais.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *